ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI sp. z o.o. w Strzelinie

Wodny aerozol dla ochłody

Dla wytchnienia przed upałami ponownie montujemy kurtynę wodną na strzelińskim Rynku.


Letnie temperatury zagościły u nas na dobre, żar leje się z nieba. Dlatego wzorem ubiegłych lat Zakład Wodociągów i Kanalizacji instaluje w Rynku charakterystyczną, niebieską kurtynę wodną, która pozwala schłodzić się przynosząc wytchnienie od upału. Już od najbliższego weekendu będzie można przejść pod bramką korzystając z ochłody wodnego aerozolu.

W ubiegłym roku miejsce to cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców i służyło przez wszystkie upalne dni lata. Zapewniamy, że tym razem również kurtyna wodna funkcjonować  będzie tak długo, jak będzie to konieczne.

 «

Aktualności

Uwaga ważny komunikat

Od czerwca zmienia się numer konta do opłat za nasze usługi. Znajdziesz go na fakturze.więcej...

Rozmawiali o modernizacji sieci

W piątek 22 kwietnia, w siedzibie ZWiK Strzelin odbyło się spotkanie w sprawie modernizacji i rozbudowy systemu sieci wodociągowej w miejscowościach Gościęcice, Gęsiniec i Kuropatnik, z udziałem Sołtysa wsi Kuropatnik Pana Adama Daniluka.więcej...

Jak zmienić wodomierz na radiowy

Istnieje już możliwość wymiany wodomierzy podliczników średnicy 15mm i 20mm (lokalowych lub wody bezpowrotnej) na wodomierze odczytywane drogą radiową.
więcej...

Wdrażamy radiowe wodomierze

Wdrażamy system zdalnego odczytu wodomierzy w nieruchomościach.
więcej...

Światowy Dzień Wody 2022

Światowy Dzień Wody 2022 poświęcony jest wodom podziemnym, a jego hasło to: „Wody podziemne – uczynnianie niewidzialnego widocznym.”więcej...